„KLAJOJANTI MUZIKA”

Trečius metus Zarasuosų meno mokykloje vyksta konkursas „Klajojanti muzika”. Šiais metais jis tapo tarptautinis, nes sukvietė jaunuosius pianistus ne tik iš mūsų šalies, bet ir mokinius iš Latvijos Daugpilio, Šprogu, Ilūkstės muzikos mokyklų bei Baltarusijos Šarkavščinos meno mokyklos. Muzikinis šio konkurso laivelis kas kart visus nuplukdo vis į kitą šalį. Šiais metais svečiavomės JAV – visi mokiniai fortepijonu skambino amerikiečių kompozitorių kūrinius. Konkurse dalyvavo dvi mūsų mokyklos fortepijono specialybės mokinės, Ugnė Maslianikaitė, 4 klasė ir Karina Subočiūtė, 3 klasė. Mergaites moko mokytoja L. Girulskienė. Džiugu, kad mokinės puikiai atliko savo muzikinę programą ir abi buvo apdovanotos 2 vietos laureatų diplomais.

dig

cof