Muzikos skyrius

Muzikos skyriuje vaikai mokosi pagal pagrindinio instrumento, meno mėgėjų programas. Mokiniai mielai dainuoja jaunučių, jaunių choruose, vokaliniuose ansambliuose. Jaunių choras dalyvavo visose Dainų šventėse – Lietuvos, Pasaulio lietuvių, moksleivių ir kitose. Chorinio dainavimo, muzikos rašto, muzikos istorijos mokinius moko mokytojos Ilona Vinikaitė, Irena Kerulienė. Chorams akomponuoja mokytoja Lilija Girulskienė.

Mokiniai muzikuoja pučiamųjų instrumentų ansamblyje (mokytojas S. Montrimas), kanklių ansamblyje (mokytoja Lilija Girulskienė), akordeonistų ansamblyje (mokytoja Jūratė Mažvilienė). Jaunieji muzikantai aktyviai koncertuoja miesto, rajono, respublikiniuose renginiuose.

Fortepijono klasės mokiniai – aktyvūs įvairių festivalių ir konkursų dalyviai. Jaunuosius pianistus moko mokytojai Lilija Girulskienė, Marina Tkačenko.

Mokytojai:

Lilija Girulskienė – muzikos mokytoja metodininkė,  vyr. koncertmeisterė.

Ilona Vinikaitė – neformaliojo švietimo muzikos (chorinio dainavimo) mokytoja ekspertė.

Virginija Beržinskienė – muzikos (smuiko) mokytoja metodininkė.

Marina Tkačenko -muzikos (fortepijono) vyr. mokytoja.

Jūratė Mažvilienė – muzikos (akordeono) mokytoja metodininkė.

Stasys Montrimas – muzikos (pučiamųjų instrumentų) mokytojas metodininkas.

Irena Kerulienė –  muzikos mokytoja metodininkė, vyr. koncertmeisterė.

Janina Kiseliova – muzikos vyr. mokytoja,  vyr. koncertmeisterė