„GARSŲ SPALVOS”

Kovo 27 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje vyko tradicinis, IV -asis respublikinis antrojo muzikos instrumento konkursas – festivalis „Garsų spalvos”. Į konkursą atvyko jaunieji muzikantai iš Zarasų meno mokyklos, Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos, Vilniaus B. Jonušo, „Lyros” muzikos mokyklų, chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės”. Konkurse dalyvavo ir mūsų rajono Švenčionėlių, Pabradės, bei mūsų Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklų mokiniai. Visi mokiniai atliko po dvi skirtingo charakterio pjeses, skambėjo fortepijono, trimito, birbynės garsai, liejosi skambių dainų melodijos.
Visi mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, diplomantų, laureatų diplomais. Zarasų meno mokyklos mokinė Ieva Navickaitė (mokytoja D. Zavadskienė) ir Pabradės meno mokyklos mokinė Irmantė Michailovaitė (mokytoja O. Lavin Arbelo) apdovanotos Grand Prix diplomais.