Renata Grigianecienė

Choreografijos mokytoja, metodininkė.

· Tarptautinio seminaro „Tautinio ir modernaus šokio sintezė“ lektorė ir vadovavimas praktiniam darbui.

· Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra „Supporting the young scen by differents European countries“ „Veiklus jaunimas“ (Lietuva, Latvija, Estija, Prancūzija, Turkija) viena iš projekto vadovių. Projektas įgyvendintas.

· Tarptautiniai jaunimo mainai, Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija „Jausmai be žodžių“ (miuziklas), projekto choreografė . gautas finansavimas, projektas įgyvendinamas.

Mokiniai sėkmingai dalyvauja įvairiuose miesto, rajono renginiuose, respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose – konkursuose.

Grupė „Erdvė“ respublikiniame mažųjų šokėjų festivalyje „Ant stogo – 2008“ antros vietos laimėtojai.

Grupė „Erdvė“ Šalies tautinio ir modernaus šokio festivalis „Skraidančios pėdos“ diplomas už kompozicijos sudėtingumą.

Dalyvauju meno mokyklos renginiuose: „Pirmokų krikštynos“(1 kl. mokinių pasirodymas 2008 m.)

Dalyvauju agitaciniuose koncertuose vaikų d. „Liepaitė“, „Gandriukas“.

Dalyvauju Švenčionių meno mokyklos baigiamajame 1-6 klasių koncerte.

Dalyvauju mokytojų organizuojamuose koncertuose ir renginiuose. Noriai dalyvauju kolegų atvirose pamokose, semiuosi patirties, savo veikloje pritaikau šokio naujoves. Kitų mokytojų kūrybinga veikla skatina tobulėti, siekti ugdymo kokybės.

Mokiniai sėkmingai įsitraukia į mokomąją-kūrybinę veiklą, patys kurdami, analizuodami šokio bei šokio drabužio detales.

Šokėjų įvertinimas tam tikromis nominacijomis leidžia vis labiau jiems pasitikėti savimi, savo jėgomis, ugdyti valią. Šokėjai supranta savo silpnąsias savybes, reikalaujančias dar didesnio choreografinio darbo bei stipriąsias savybes , kurios taip pat reiktų skirti nemažą dėmesį.

Ateities planai:

Tobulinti ugdytinių artistiškumą, savarankiškumą, techniškumą. Stengsimės aktyviai dalyvauti rajono bei šalies renginiuose, meninėje veikloje. Semsimės naujos patirties, mokysimės choreografinių naujovių.