Irena Kerulienė

1993 m. baigiau Švenčionių muzikos mokyklą chorinio dainavimo specialybė – mokytoja Ilona Vinikaitė, fortepijonu grojau pas mokytoją Eugeniją Bečelienę.

1993-1998 m. studijavau Vilniaus konservatorijos chorinio dainavimo specialybę.

1999 m. įstojau į Lietuvos Muzikos Akademiją, 2003 m. įgijau muzikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir dirigento profesinę kvalifikaciją.

2003 m. įstojau į Vilniaus pedagoginį universitetą Kultūros ir meno edukologijos institutą, kur 2005 m. įgijau edukologijos magistro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

2004 m. man suteikta koncertmeisterio kvalifikacijos kategorija.

2009 m. suteikta muzikos vyresniosios mokytojos kvalifikacinė kategorija.

Chorinio dainavimo mokinė Jekaterina Jacevičiūtė 2008 m. dalyvavo rajoninėje „Dainų dainelė“ atrankoje, Respublikiniame Miko Vaitkevičiaus vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje.

Lina Bulkaitė dalyvavo – mokinių solfedžio – muzikologijos konkurse „Dainuojanti plunksnelė“

2011-2012 m. m. kartu su mokytoja R. Grigianeciene dalyvavom projekte „Mes kartu“, kurį inicijavo mero patarėja Inga Varnienė ir labdaros ir paramos fondo „Algojimas“, besirūpinančio šeimomis, kuriose auga vaikai su negale, atstovė Kristina Laurinavičienė, finansavimą. Projekto partneriai – Švenčionių meno mokykla ir „Gandriuko“ lopšelis darželis.