DAILININKŲ KELIONĖ Į VILNIŲ

Gruodžio 2 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai kartu su mokytoja Janina Dindiene ir mokyklos direktoriumi Raimondu Gaidžiu svečiavosi Vilniuje, kur lankėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Prieš aplankant muziejų jaunieji dailininkai susitiko su Lietuvos Kultūros ministru Šarūnu Biručiu. Mokyklos direktorius padėkojo ministrui už bendradarbiavimą, juk mūsų mokyklos dailės skyriaus mokiniai gamina Kalėdinius atvirukus, kurie iš Kultūros ministerijos iškeliauja po visą pasaulį.

Valdovų rūmų muziejaus darbuotojai rengia įvairias edukacines programas siekdami supažindinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Edukacinio užsiėmimo metų muziejaus darbuotoja Vida Kaunienė mokino, kaip patiems pasigaminti odinę piniginę.  IMGP3586 IMGP3590 IMGP3592 IMGP3595 IMGP3597 IMGP3598 IMGP3600 IMGP3601

.