PIRMOKŲ KRIKŠTYNOS

Spalio mėnesį mūsų mokykloje tradiciškai yra krikštijami pirmokai. Į šią šventę gausiai susirenka pirmokėlių tėvai ir seneliai. Tai pirmas ir labai svarbus pasirodymas meno mokyklos scenoje. Tos akimirkos išlieka ilgam, net iki mokyklos užbaigimo. O tokia šventė artėja mūsų septintokams, kurie pirmieji pradėjo koncertą ir prisiminė kokie jie buvo maži ir nedrasūs prieš septynerius metus.

Koncerto metų jaunieji šokėjai pademonstravo pirmuosius išmoktus šokius, muzikantai atliko pirmuosius kūrinius. Šiais mokslo metais mūsų mokykloje įsteigta smuiko specialybės klasė. Pirmą kartą Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos scenoje skambėjo smuikų giežiami kūrinėliai.
     Mokyklos septintokai paruošė pirmokėlių priesaiką, pagal kurią visi nauji mokyklos nariai turi gerbti ir ginti mokyklos vardą, „saugoti mokytojų balsus“ ir „garsinti mokyklą visame pasaulyje“.
     Kiekvienam pirmokui mokyklos direktorius Raimondas Gaidys įteikė „Pirmoko krikšto liudijimą“. Šventės pabaigoje visų pirmokėlių laukė siurprizas – tėvelių dovanotas tortas.