„RUDENS KERMOŠIUS”

Rugsėjo 27 d. Švenčionių rajono gyventojai ir svečiai susirinko į tradicinę šventę "Rudens kermošius". Kiekvienais metais Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai ir mokytojai dalyvauja šioje puikioje šventėje. Jaunieji dailininkai "Amatų miestelyje" prekiavo savo sukurtais meno dirbiniais. Nuo pačio ryto miesto parke rajono švietimo įstaigų kolektyvai kūrė rudens sodo ir daržo gerybių kilimus. Kiekviena komanda pristatė savo sukurtus kilimus iš įvairių gėlių, daržovių ir vaisių. Kilimai stebino formų ir spalvų įvairove. Šventės svečiai galėjo pasigrožėti šiais nuotaikingais ir spalvingais darbais, kuriuose atsispindėjo gera nuotaika ir auksino rudens turtingumas.

IMGP3166IMGP3168IMGP3208IMGP3183