„ŽIEMOS ESKIZAI”

Gruodžio 2 dieną  mūsų mokykla surengė I respublikinį meno ir muzikos mokyklų XX-XXI amžiaus šiuolaikinės instrumentinės muzikos konkursą ,,Žiemos eskizai”. Virtualiame konkurse sulaukėme apie 150 solistų ir ansamblių iš įvairių šalies meno ir muzikos mokyklų. Konkurse ,,Žiemos eskizai” dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, galime pasidžiaugti jų laimėjimais. Gabija Zenkevičiūtė, kanklių 6 klasės mokinė ir Karina Subočiūtė, fortepijono 7 klasės mokinė tapo 2 vietos laureatėmis. Justina Rimašiūtė, fortepijono 2 klasės mokinė  buvo įvertinta diplomu. Mergaičių  mokytoja –  L. Girulskienė. Mokytojos V. Beržinskienės 7 klasės smuikininkas Šarūnas Kleinys- tapo 3 vietos laureatu. Sveikiname laimėtojus!