TRADICINIS VAIKŲ TAUTINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS „DRAUGAI DRAUGAMS”.

Tikra draugystė atsiranda tada, kai drauge gera. Gera ir smagu buvo lapkričio 14 d. popietę Švenčionių miesto kultūros centre susirinkusiems tradiciniame vaikų tautinių šokių festivalyje „Draugai draugams“.

Festivalyje dalyvavo Panevežio muzikos mokyklos tautinio meno ansamblis „Pynimėlis“, Panevėžio pradinės mokyklos tautinio meno ansamblis „Saulužė“, Panevėžio „Vilties“ progimnazijos dainų ir šokių ansamblis „Viltis“, Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro šokių kolektyvas „Lelijėlė“, Sostinės vaikų ir jaunimo centro tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“, Vilniaus Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos meno molyktyvas „Versmė“ Švenčionių Juliausb Siniaus meno mokyklos kolektyvai „Aukštaitukas, „Erdvė“ ir „Šėlsmas“.

Mokyklos direktorė Irena Kerulienė pasidžiaugė, kad toks gausus būrys draugų susitiko šokio sūkuryje. Pamatę lietuviško šokio grožį, pajutę jo spalvas, šilumą ir vienijantį jausmą, iš salės išeiname pakylėti lyg dangaus. Visus Jūs jungia stipri šokio dvasia, skatinanti nepasiduoti, tobulėti, palaikyti vienam kitą. Niekada nepraraskite meilės liaudiškam šokiui ir kūrybiškai puoselėkite lietuviškas tradicijas.

Nuoširdžiai dėkojame Švenčionių rajono savivaldybei už dovanas, gėlių salono „Ievos pievos“ savivinkei Ievai Navikienei, festivalio vedėjai Renatai Sliesoraitytei ir visam Švenčionių miesto kultūros centro kolektyvui.