KONCERTAS „NUTYLĖTA MUZIKA”

Saulėtą spalio 11- osios popietę į mūsų mokyklą su koncertine programa atvyko žymus pianistas Andrius Vasiliauskas. Šis muzikantas turi didelę muzikinę patirtį ir koncertuoja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių salėse. Artistas atvežė programą, kuri pavadinta ,,Nutylėta muzika“. Tai reiškia, kad šie kūriniai yra retai girdimi, o Andrius juos atrado, nagrinėdamas Lietuvos, Italijos, Ispanijos istoriją ir muzikinę kultūrą. Koncerte skambėjo P. Beinario, V. Jakubėno (Lietuva), F. Mompou, O. Respighi (Italija), J. Turina, E. Cortijo (Ispanija) kūriniai fortepijonui.

Koncerto klausėsi mūsų visų skyrių- muzikos, choreografijos ir dailės- mokiniai. Taip pat dalyvavo ir tėveliai.Daugeliui iš jų tai buvo pirmoji tokia patirtis. Vaikai susidomėję sekė virtuoziškai bėgiojančius pianisto pirštus, klausėsi skirtingo stiliaus ir charakterio kūinių. Mes, mokytojai, džiaugiamės ugdydami kultūringus, išprususius atlikėjus ir klausytojus.

Ilona Vinikaitė