MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Mokytoja Lilija Girulskienė

Dar vienas rugsėjis atskubėjo į mūsų Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklą. Ruduo atveria duris naujiems darbams, gražioms idėjoms, įdomiems susitikimams, iššūkiams ir siekiams. Rugsėjo  1-osios mokslo ir žinių  šventė sukvietė visus mokyklos mokinius, mokytojus, bendruomenę. Džiaugiamės gausiu pirmokėlių būriu, kurie mokykloje  mokysis groti, piešti, šokti.    Nebijoti svajoti, nebijoti trokšti žinių, būti atviriems pažinimui, naujiems atradimams linkėjo  mokyklos direktorė Irena Kerulienė. Prasmingais žodžiais visus sveikino Švenčionių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Čepukova, tėvelių vardu kalbėjo Irina Burokienė. Šventėje dalyvavo Švenčionių seniūnė Ina Sinienė ir Adutiškio seniūnė Asta Galatiltienė. Renginį vedė mokinės Ugnė Maslianikaitė ir AustėjaVarnelo. Jos džiaugėsi prabėgusia karšta, turininga vasara, nekantravo išmokti ir naujų, įdomių dalykų. Koncerte skambėjo Geilės Galatiltytės ir Brigitos Morozaitės (mokytoja Ilona Vinikaitė) atliekamos dainos, svajoti kvietė U. Maslianikaitės (mokytoja Lilija Girulskienė) fortepijonu paskambintas muzikinis kūrinys.   Šventę vainikavo direktorės Irenos Kerulienės rankose simboliškai skambantis varpelis, kuris visus kvietė susitikti su mokytojais ir linkėjo prasmingų ir sklandžių mokslo metų!