„EUROPOS KALBŲ DIENA”

Rugsėjo 26 d. jau 20-ąjį kartą buvo minima Europos kalbų dieną. Europos Tarybos iniciatyva sukurta šventė skirta šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę ir skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau,  juos baigus. LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRAS IR VšĮ „VALSTYBĖS INSTITUCIJŲ KALBŲ CENTRAS ORGANIZAVO „DAINŲ ILIUSTRACIJŲ KONKURSA”, SKIRTA EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI. RENGINIO GLOBĖJAS LR SEIMO PIRMININKAS.

Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos dailės skyriaus mokiniai: Bernard Smirnov, Augustė Šanturovaitė ir Ūla Šavdinytė (mokytojai Janina Dindienė).

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje yra eksponuojama piešinių konkurso laureatų paroda.

Augustė Šanturovaitė 8 m.
Bernard Smirnov 10 m.
Ūla Šavdinytė 11 m.