SU MOKYTOJŲ DIENA!

Spalio 5 d. mūsų mokykloje svečiavosi Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, kuris Tarptautinės mokytojų dienos proga įteikė padėkas mūsų mokytojams.

Virginija Beržinskienė – už nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą, aktyvią pedagoginę, metodinę veiklą bei respublikinių konkursų, festivalių organizavimą.

Jūratė Mażvilienė – už ilgametį pedagoginį darbą ir aktyvią bendruomeninę veiklą.

Ilona Vinikaitė – už ilgametį kūrybingą pedagoginį darbą, jaunosios kartos kūrybiškumo ugdymą, dalyvavimą tarptautiniuose, respublikiniuose chorų projektuose ir konkursuose.

Diana Raginienë – už kūrybingą pedagoginį darbą, dailės meno puoselėjimą, parodų organizavimą mokyklos ir rajono bendruomenėms, mokinių meninės saviraiškos ugdymą.

Renata Grigianecienė – už nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą, projektinę veiklą, mokinių kūrybiškumo skatinimą, aukštus meninius pasiekimus.