CHORŲ STOVYKLA

Rugpjūčio 10-14 d. Birštone vyko stovykla dainuojantiems vaikams Junior Choir Camp. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunių choro penkios dalyvės: Edilija Činčikaitė, Karina Subočiūtė, Justė Semėnaitė, Dagnė Maslianikaitė ir Deimantė Rakštelytė. Jas lydėjo mokytojos Ilona Vinikaitė ir Lilija Girulskienė. Ši stovykla yra įžanga į tarptautinį festivalį, kuris 2022 m. vyks Lietuvoje. Festivalio savitumas yra tas, kad vaikai atvyksta muzikos mokytis čia ir dabar. Su dalyviais dirbo keturi dirigentai: Marleen Annemans ( Belgija), Sanna Valvanne (Suomija), Part Uusberg (Estija), Ausma Sakalauskaitė (Lietuva). Mūsų jaunių choro dainininkės dainavo belgų dirigentės chore. Kūriniai buvo atliekami anglų, italų, japonų, afrikiečių kalbomis. Po repeticijų vykdavo kūrybinės dirbtuvės, žaidžiami žaidimai, ekskursaujama po Birštoną. Mokytojai kasdien dalyvavo seminaruose, stebėjo repeticijas, dalijosi patirtimi su kolegomis. Stovykla paliko neišdildomą įspūdį. Tikimės būti pakviesti į tarptautinę stovyklą 2022 m.

Ilona Vinikaitė