PAVASARIO KONKURSAI

Tęsiasi mokslo metai, o mes nenustojame džiaugtis naujais mūsų mokinių pasiekimais ir atradimais. Zarasų meno mokykloje vyko II -asis tarptautinis muzikos ir meno mokyklų fortepijoninės muzikos konkursas ,,Klajojanti muzika”. Šis konkursas įdomus tuo, kad kasmet mokiniai turi atlikti vis kitos šalies kompozitorių kūrinius. Šiais metais virtualiai skambėjo rusų kompozitorių kūryba. Mokinius vertino tarptautinė kompetentinga komisija. Džiugu, kad  fortepijono 6 kl. mokinė Ugnė Maslianikaitė tapo 2 vietos laureate. Jos mokytoja L. Girulskienė. Balandžio 18d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko respublikinis pianistų konkursas ,,Pasaulis muzikos vaizdais”, kuriame dalyvavo net 270 mokinių iš visos šalies. Mokytojos L. Giruskienės 5 kl. mokinė Karina Subočiūtė tapo 3 vietos laureate, o 7 kl. mokinė Justė Semėnaitė -diplomante. Mokytojos Marinos Tkačenko 6kl. mokinė Aurelija Petrėnaitė buvo įvertinta diplomu.