DAILĖS DARBŲ KONKURSO ,,KALĖDINIS NYKŠTUKO NAMELIS“ REZULTATAI

Dailės darbų konkurso ,,Kalėdų nykštuko namelis” laureatai:

1. Danielius Misevič 12 m. su šeima. Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija. Dailės ir technologijos mokytoja Elvyra Ceiko.

2.  Agneta Gaidytė 6 kl., Ričardas Gaidys 7 kl., Gediminas Gaidys 3 kl. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija. Mokytoja Diana Raginienė.

3.  Izabela Stasevič 11m., Gabriel Stasevič 13 m. Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija. Dailės ir technologijos mokytoja Elvyra Ceiko.

4.  Evelina Semaško, 17 m., Natalija Semaško, 40 m.,  Ivan Semaško, 43 m. Ruslan Pavel Semaško, 11 m., Vitalij Semaško, 10 m. Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija.   Dailės ir technologijos mokytoja Elvyra Ceiko.

5. Goda Mamiūnaitė 11 m. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, mokytoja Janina Dindienė.

6. Marius Paškevičius, 8 m. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, mokytoja Janina Dindienė.

dav

7. Arnold  6 m. ir Bernard Smirnov 9 m. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, mokytoja Janina Dindienė.