PIANISTŲ KONKURSAS „VIRTUALŪS PASAŽAI”

Lapkričio 15 d. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykloje vyko respublikinis 1-8 klasių jaunųjų pianistų nuotolinis konkursas ,,Virtualūs pasažai”. Tai nauja patirtis mokiniams ir mokytojams, nes jaunieji atlikėjai konkursui siuntė savo pasirodymo įrašą. Tai suteikė galimybę ištobulinti savo pasirodymą, bet tuo pačiu mokiniai neteko džiugaus jaudulio, malonumo išgyventi grojimo ,,čia ir dabar” akimirkų, kontakto su žiūrovais. Tačiau nauja patirtis taip pat maloni. Jaunieji pianistai turėjo atlikti kompozitoriaus William Gillock pjesę, pasirodymą vertino kompetetinga žiuri. Džiugu,  kad mūsų meno mokyklos fortepijono 5 kl. mokinė Karina Subočiūtė, mokytoja L. Girulskienė, buvo apdovanota 3 vietos laureato diplomu.