IŠLEISTUVIŲ KONCERTAS

Rodos taip greit prabėgo tie metai… Ką tik nedrąsiai pirmą kartą jie įžengė į Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklą, o atėjo laikas, kai ją reikia palikti. Gegužės 27 d. dvvlikai choreografijos skyriaus mokinių mokyklos direktorius Raimondas Gaidys įteikė neformaliojo švietimo baigimo pažymėjimai. Šokėjų mokytoja Jolanta Razmienė, koncertmeisterė Janina Kiseliova. Šventiniame koncerte dalyvavo ir mūsų mokyklos penktokai, šokių kolektyvai „Erdvė I“ ir „Erdvė II“ (mokytoja Renata Grigianecienė). 57 –tai Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos absolventams nuskambėjo paskutiniai šokių muzikos akordai. Linkime jiems niekada neužmiršti šokio. Lauksim Jūsų sugrįžtančių su naujais įspūdžiais, patirtimis, dar labiau subrendusių ir mūsų nepamirštančių.