MOKYKLOS JUBILIEJINIS KONCERTAS

Nuo sausio mėnesio Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla džiugino renginiais, skirtais garbingam mokyklos 60-ies metų jubiliejui. Penktadienį, gegužės 17 d. visi sulaukė kulminacijos – Švenčionių miesto kultūros centre vyko jubiliejinis koncertas.
Į baigiamąjį koncertą atvyko gausus būrys meno mokyklos pedagogų, esamų ir buvusių mokinių, kitų svečių. Atvažiavo kompozitoriaus Juliaus Siniaus sūnus Julius Sinius. Sveikinimo žodžius tarė ir padėkos raštus mokytojams įteikė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Seimo nariai Gintautas Kindurys ir Vytautas Rastenis tai pat įteikė mokytojoms padėkos raštus. Sulaukėme svečių ir sveikinimų iš kitų rajono įstaigų.
Scenoje koncertavo esami ir buvę mokyklos mokiniai. Muzikinį numerį paruošė muzikos mokytojų ansamblis, dainavo mūsų mokytoja Ilona Vinikaitė ir buvusios mokytojos Giedrė Ivanenkienė bei Virginija Indriūnienė. Smagų šokį dovanojo choreografijos mokytojos Renata Grigianecienė, Jolanta Razmienė, Edita Račinskienė, direktorius Raimondas Gaidys ir buvusi mokinė, kuri dabar dirba šokių mokytoja Švenčionyse Agnė Karklelytė. Kultūros centro fojė surengta dailės darbų paroda „Laiko tėkmėje“.