III-asis jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo 2018”

Gruodžio 1 d., šeštadienį, Vilniaus senamiestyje, viešbučio „Domus Marija“ didžiojoje salėje vyko III Jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis „Fortissimo“.

Festivalyje pasirodė beveik 300 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių Vilniaus, Ukmergės, Švenčionių, Švenčionėlių, Ignalinos, Kauno, Panevėžio, Širvintų, Nemenčinės, Vievio, Garliavos, Grigiškių, Kėdainių m., Kėdainių r., Utenos, Marijampolės, Eišiškių, Trakų ir kt.

IV festivalio koncerto dalį pradėjo Švenčionėlių ir Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklų skudutininkų ansamblis – Šarūnas, Motiejus, Austėja Varnelo., Austėja Muchlia., Austėja Olechnovičiūtė., Geilė Galatiltytė, Brigita Morozaitė (mokytoja Virginija Beržinskienė). Festivalyje dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos jaunųjų muzikantų. Gabija Zenkevičiūtė, Edilija Činčikaitė, duetas – Justė Semėnaitė ir Deimantė Rakštelytė (mokytoja Lilija Girulskienė). Brigita Morozaitė (mokytoja Ilona Vinikaitė), o jai akomponavo mokytoja Lilija Girulskienė ir mokytojos Virginijos Beržinskienės vadovaujamas smuikininkų ansamblis. Geilė Galatiltytė (mokytoja Irena Kerulienė) Festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.