„GARSŲ SPALVOS”

Balandžio 22 d. Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje vyko II Respublikinis pasirenkamojo muzikos instrumento konkursas – festivalis „Garsų spalvos“, kuriame dalyvavo mokiniai iš Zarasų meno mokyklos, Švenčionėlių meno mokyklos, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos, Visagino Česlavo Sasnausko menų mokyklos ir Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos. Jaunųjų muzikantų pasirodymus vertino kompetitinga komisija: komisijos pirmininkė Oksana Lavin Arbelo (Švenčionių r. Pabradės meno mokyklos mokytoja metodininkė), Ilona Vinikaitė (Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos mokytoja ekspertė) ir Tatjana Šapokienė (Švenčionių r. Švenčionėlių meno mokyklos mokytoja metodininkė).

Laureatų diplomais buvo apdovanoti Ieva Navickaitė (Zarasų meno mokykla, mokytoja Dangira Zavackienė), Diana Boriak (Zarasų meno mokykla, mokytoja Liudmila Vorobjova), Adrija Zavackaitė (Zarasų meno mokykla, mokytoja Danguolė Petrašiūnienė) ir Dovilas Dicevičius (Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla, mokytoja Lilija Girulskienė). Visi kiti dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir diplomais.

IMGP5903 IMGP5904 IMGP5905 IMGP5908 IMGP5909 IMGP5914 IMGP5916 IMGP5918 IMGP5920 IMGP5923 IMGP5924 IMGP5934