„ŽIEMOS PASAKA”

Ketvirtąjį kartą gruodžio 5 d. Švenčionėlių meno mokykloje vyko Respublikinis meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“.  Į Švenčionėlių meno mokyklą susirinko dalyviai iš įvairių Lietuvos kampelių: Ignalinos, Švenčionių, Švenčionėlių, Pabradės, Ukmergės, Panevėžio, Zarasų, Visagino, Molėtų, Kalvarijos, Rūdiškių, Kėdainių, Utenos, Nemenčinės.

Respublikinis meno ir muzikos mokyklų instrumentinės muzikos konkursas-festivalis „Žiemos pasaka“ Švenčionėlių meno mokykloje jau tapo gražia tradicija ir kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir dalyvių skaičiaus. Šiais metais konkurse-festivalyje pasirodė apie 70 dalyvių, grojančių įvairiais muzikos  instrumentais: fortepijonu, akordeonu, smuiku, fleita, kanklėmis, saksofonu. Dalyvių pasirodymai vyko pagal amžiaus grupes. Juos vertino kompetentinga komisija iš Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos: mokytojas ekspertas Zenonas Juozapavičius (pirmininkas), mokytojos ekspertės Tatjana Radovič ir Nijolė Vigelienė bei mokytoja metodininkė Vilma Vytienė.

Šiame konkurse – festivalyje dalyvavo ir mūsų meno mokyklos mokiniai. Linas Dervinis (mokytojas Stasys Montrimas, koncertmeisterė Ilona Vinikaitė) tapo diplomantu.10846409_966839500010059_1954563888771507869_n[1]