„MANO TĖVIŠKĖS SPALVOS”

Balandžio 25-26 dienomis, Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje vyko tarptautinis šokių ir dainų festivalis „Mano tėviškės spalvos“, kuriame dalyvavo Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos vaikų dainų ir šokių ansamblis „Aukštaitukas“ vadovė Jolanta Razmienė.IMGP2466

Festivalio tikslas – ugdyti  meno ir kūrybos poreikį, plėtoti bei puoselėti  saviraišką, atskleisti naujus talentus, skatinti domėtis bei suprasti įvairią muzikos ir šokio stilių įvairovę. Festivalio dalyviai žiūrovus džiugina įvairių šokių stiliaus programa. Populiarėjantis festivalis suteikia galimybę dalyviams tobulėti, bendrauti, bendradarbiauti, pasisemti idėjų ir naujų minčių, pasidalinti savo patirtimi. Festivalis organizuojamas nuo 2007 m. Organizatoriai – Latvijos lietuvių bendruomenės pirmininkas, Rygos lietuvių vidurinės mokyklos projektų vadovas, Latvijos lietuvių tautinių šokių kolektyvo „Bijūnas“ vadovas Rolandas Žalnierius, Rygos lietuvių vidurinės mokyklos direktorė Aldona Bronislava Treija.

Šiais metais festivalyje dalyvavo kolektyvai iš Šiaulių, Kretingos, Vilniaus, Panevėžio, Jonavos miestų. Mokyklos direktorė Aldona Bronislava Treija dėkojo visiems festivalio dalyviams už tai, kad jie atvežė dalelę Lietuvos į Latviją

.