MOKSLO METŲ PRADŽIOS ŠVENTĖ

Ypatingai gražiai ir skambiai savo mokinius rugsėjo 2 d. pasitiko Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla. Mokyklos salėje susirinko gausus būrys mūsų mokyklos mokinių, mokytojų, pirmokėlių ir jų tėvelių. Su naujais mokslo metais visus pasveikino mokyklos direktoriaus Raimondas Gaidys, Švenčionių rajono mero pavaduotoja Violeta Čepukova, Švenčionių Visų Šventųjų parapijos klebonas Stanislav Matiukevič. Pirmokėlių tėvelių vardu sveikinimo žodį tarė Asta Galatiltienė. Skambius muzikinius kūrinius dovanojo fortepijoninis duetas  Edilija Činčikaitė ir Justė Semėnaitė (mokytoja Lilija Girulskienė), nuotaikingą dainą apie rudenėlį,  kviečianti mokinius į mokyklą atliko Geilė Galatiltytė (mokytoja Irena Kerulienė).