SVEIKINAME

Tarptautinė neformalaus švietimo asociacija kartu su Bulgarijos, Kazachstano, Lietuvos, Lenkijos, Slovakijos, Ukrainos, Čekijos partneriais organizavo tarptautinį nuotraukų konkursą „Neformaliųjų švietimo įstaigų pasaulis“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai „Vaikai ateities labui“. Konkursą organizuoja Ukrainos nacionalinis pedagoginis universitetas. Džiaugiamės, kad Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla buvo pakviesta tapti konkurso partnere, o laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas Irena Kerulienė organizacinio komiteto ir vertinimo komisijos nare. Nuotraukų konkurse, kuriame dalyviai galėjo pristatyti darbus penkiose kategorijose: meninė kryptis, technologinė kryptis, sporto kryptis, ekologinė kryptis ir humanitarinė kryptis, dvi meno mokyklos dailės skyriaus mokinės Goda Mamiūnaitė ir Gustė Kujalytė savo darbus pristato kategorijoje – ekologija. Sveikiname, Gustės darbas apdovanotas I laipsnio diplomu, o Godos II laipsnio diplomu (mokytoja Diana Raginienė).