KVIEČIAME MOKYTIS ŠVENČIONIŲ JULIAUS SINIAUS MENO MOKYKLOJE

Kviečiame vaikus pažinti nuostabų menų pasaulį Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje. Ateikite pas mus! Čia jūsų laukia jauki aplinka, nauji draugai, naujos idėjos, profesionalūs mokytojai, individualus dėmesys kiekvienam, puikios galimybės išbandyti savo jėgas įvairiose meno srityse. Mes parinksime jums labiausiai patinkančią mokymo programą, pritaikysime patogų užsiėmimų laiką.

• CHOREOGRAFIJOS SKYRIUS

• DAILĖS SKYRIUS

• MUZIKOS SKYRIUS: Fortepijono specialybė, solinio dainavimo specialybė, kanklių specialybė, akordeono specialybė, smuiko specialybė, pučiamųjų instrumentų specialybė.

Mieli mokinių tėveliai, esant sudėtingoms kontaktinio bendravimo galimybėms ir siekiant maksimalaus saugumo, NAUJUS MOKINIUS į Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklą REGISTRUOJAME NUOTOLINIAIS BŪDAIS:

1 būdas. Paskambinti telefonu (8387)51 052 darbo dienomis nuo 8-16 val. (pietų pertrauka nuo 12-13 val.) ir pateikti reikiamus duomenis apie savo vaiką, norintį tapti mūsų mokyklos mokiniu. Tiesioginio pokalbio metu galėsite sužinoti ir kitą Jums aktualią informaciją.

2 būdas. Užpildyti ir pateikti registracijos anketą, kurią rasite paspaudę nuorodą: https://apklausa.lt/…/prasymas-priimti-i-svencioniu…

3 būdas. Esant ypatingoms aplinkybėms, laikantis visų galiojančių saugos reikalavimų, užsukti į mokyklą skelbime nurodytu adresu, prieš tai vizito laiką susiderinus telefonu. Susitikimų metu individualiai ir išsamiai aptarsime specialybių pasirinkimo klausimus ir galimybes, kitas ugdymo organizavimo detales.Tikslesnį susitikimo su Jumis laiką suderinsime kontaktais, kuriuos Jūs nurodysite registracijos metu.