Edita Račinskienė

Baigiau Klaipėdos universitetą. Specialybė – choreografas, teatro bakalauras. Meno mokykloje dirbu 15 m.  Esu mokytoja – metodininkė. Dėstau klasikinio, šiuolaikinio, lietuvių liaudies, pasaulio tautų šokių disciplinas. Veiklą organizuoju įvairaus amžiaus vaikams: nuo 7 iki 18 metų. Savo ugdytinių choreografijos mokslą pakreipiu daugiau šiuolaikinio šokio linkme. Su savo kolektyvo „Šėlsmas“mokiniais  dalyvaujame miesto ir rajono šventėse.  Choreografines jėgas  išbandome dalyvaudami tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose  ,,Ant stogo “ – Vilniuje, ,,Perkūno akys” – Švenčionyse, ,,Vizijos” – Marijampolėje, ,,Gervė” – Visagine, ,,Vaikystės vaivorykštė” – Šiauliuose, lietuvių liaudies festivalyje „Suk suk ratelį“, dalyvavome televizijos projekte „2 minutės šlovės“, 2012 metais dalyvavome moksleivių dainų ir šokių šventėje „Mūsų – vardas lietuva“, klasikinio šokio žanre.  Draugiškai bendrauju ir bendradarbiauju su savo kolektyvu. Santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir nuoširdumu. Aš myliu savo darbą, vaikus. Šokis ugdo sveiką gyvenseną ir taisyklingą mąstymą. Kviečiu visus žmones mokytis šokti.

New Picture (1)

New Picture