Choreografijos skyrius

Gausiausiame mokyklos choreografijos skyriuje mokiniai siekia šokio paslapčių. Šis skyrius įkurtas 1994 metais. Čia dirba mokytojai Renata Grigianecienė, Edita Račinskienė, Jolanta Razmienė, koncertmeisterės Irena Kerulienė, Janina Kiseliova, Ilona Vinikaitė.

Lietuvių liaudies šokių vaikai mokosi dainų ir šokių ansamblyje „Aukštaitukas“. Šis ansamblis koncertavo ne tik Lietuvoje, bet ir Turkijoje, Latvijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, kolektyvas dalyvauja Dainų šventėse – Lietuvos, Pasaulio lietuvių ir moksleivių. Šiuolaikinio šokio mokiniai mokosi kolektyvuose „Erdvė“, „Šėlsmas“.

Siekdami tapti gerais šokėjais, mokiniai pamokų metu noriai mokosi klasikinio šokio pagrindų, įvairių pasaulio tautų šokių. Norintys muzikuoja ir pasirinktu muzikos instrumentu.

Mokytojai:

Jolanta Razmienė – neformaliojo švietimo choreografijos mokytoja ekspertė

Renata Grigianecienė – neformaliojo švietimo choreografijos mokytoja metodininkė.

Edita Račinskienė – neformaliojo švietimo choreografijos mokytoja metodininkė.