„MANO MĖGSTAMA MELODIJA

Jau devintą kartą mūsų meno mokykloje vyko pasirenkamojo muzikos instrumento festivalis – „Mano mėgstama melodija“. Įvairių specialybių mokiniai noriai renkasi pasirenkamojo fortepijono pamokas. Vadimas Jelkinas, choreografijos skyriaus mokinys, groja saksofonu. Deimantė Rakštelytė, fortepijono specialybės mokinė, pasirinko dainavimo pamokas. Festivalio metų nuskambėjo įvairių stilių dvidešimt septini muzikiniai kūriniai. Mokiniai grojo solo ir duetu. Festivalio organizatorė mokytoja metodininkė Lilija Girulskienė pasidžiaugė, kad mokytojai sugeba sudominti mokinius fortepijonine muzika, atskleisti melodijos grožį. Vyravusi salėje gera nuotaika, audringi žiūrovų ir dalyvių plojimai tik patvirtino, koks svarbus ir prasmingas šis festivalis visiems pasirenkamojo muzikos instrumento dalyko mokiniams ir jų mokytojams. Dėkojame visiems festivalio dalyviams ir jų mokytojams – Lilijai Girulskienei, Ilonai Vinikaitei, Irenai Kerulienei, Janinai Kiseliovai ir Ninai Bacienei.