KONFERENCIJA „UGDYTI, KURTI, MĄSTYTI”

1959 metų rugsėjo 1 dieną saviveiklinio muzikos ratelio bazėje įkurta Švenčionių muzikos mokykla. 2012 metų balandžio 19 dienos Švenčionių rajono savivaldybės tarybos sprendimu mūsų mokyklai suteiktas Švenčionių Juliaus Sinaius meno mokyklos vardas.

2019 m. Švenčionių Julaius Siniaus meno mokykla švenčia mokyklos įkūrimo 60 – tį. Sausio 16 d. mokykloje vyko konferencija „Ugdyti, kutri, mąstyti“ skirta mokyklos jubiliejui.

Visus susirinkusius konferencijos dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Raimondas Gaidys. Jis skaitė pranešimą „Tėvų įsitraukimas į mokinių mokymosi motyvaciją“.

Mūsų mokyklos mokytoja – ekspertė Ilona Vinikaitė apžvelgė Juliaus Siniaus meno mokyklos 60-ties metų kelią.

Pabradės meno mokyklos šokio mokytoja ekspertė Agnė Rickevičienė skaitė pranešimą „Baigusiųjų meno mokyklą mokinių įgūdžių lavinimas tolimesniame ugdyme“

Ignalinos muzikos mokyklos direktorė Birutė Paukštienė skaitė pranešimą „Muzikos mokyklų svarba švietimo sistemoje“

Mūsų mokyklos šokio mokytoja ekspertė Jolanta Razmienė skaitė pranešimą „Šiandienos aktualijos dirbant didelės apimties dainų ir šokių liaudies ansamblyje „Aukštaitukas“.

Konferencijos pabaigoje mokyklos direktorius skaitė pranešimą „Juliaus Siniaus meno mokyklos reikalingumas Švenčionių krašto bendruomenei“.
Mokytoja ekspertė Ilona Vinikaitė

Mokytoja ekspertė Egnė Rickevičienė