„KOKIU LAIVU AŠ PLAUKSIU Į KLAIPĖDĄ”

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykla kartu su Lietuvos Jūreivystės aukštąja mokykla kovo – gegužės mėnesį organizavo dailės piešinių konkursą „Kokiu laivu aš plauksiu į Klaipėdą”.

Konkurse galėjo dalyvauti –  Rytų Lietuvos (Ignalinos, Molėtų, Širvintų, Švenčionių, Vilniaus, Šalčininkų, Trakų rajonų ir Vilniaus miesto) mokyklų 7-18 metų moksleiviai, šeimos ir miestų   bendruomenės nariai.

Konkurso partneriai: Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija, Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka, Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras, Nalšios muziejaus padalinys Reškutėnų tradicinių amatų centras.

Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos dailės piešinių konkurso „Kokiu laivu aš plauksiu į Klaipėdą“ laimėtojų apdovanojimai vyko Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijoje. Sveikinimo žodį šio konkurso laimėtojams tarė Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

2017 m. birželio 1 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijoje išeksponuoti šio konkurso laureatų darbai. Tarp šio konkurso laimėtojų yra ir mūsų rajono mokyklų diplomantų.

Šio piešinių konkurso „Kokiu laivu aš plauksiu į Klaipėdą“ laureatams dovana – 2017 m. birželio 15 d. kelionė traukiniu  į Klaipėdą, ir pasiplaukiojimas laivu.