RESPUBLIKINIS PROFESINĖS LINKMĖS ATLIKĖJŲ KONKURSAS

2017 m. balandžio 21 dieną Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos Didžiojoje salėje būrys jaunųjų atlikėjų susirinko į II Respublikinį profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų ir kamerinių ansamblių konkursą. Konkurse dalyvavo jaunieji muzikantai iš Vilniaus, Alytaus, Rokiškio, Marijampolės, Kėdainių ir kitų muzikos ir meno mokyklų. Skambėjo fortepijono, kanklių, akordeono, smuiko, violončelės, fleitos, saksofono garsai. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės J. Semėnaitė, A. Muchlia (mokytoja V. Beržinskienė) ir A. Petrėnaitė (mokytoja M. Tkačenko). Džiaugiamės, kad 3 klasės fortepijono klasės mokinė Justė Semėnaitė ( mokytoja L. Girulskienė) tapo šio konkurso diplomante.